zzzzzzzzzasssssssssse trapasy

24. února 2008 v 9:16 | zuuuzaaaaa |  ♥Trapasy♥
ESEMESKA
seznámila jsem se s jednim klukem asi před rokem a už s nim dost dlouho chodim. V mobilu mám jeho číslo hned za největším debilem ze třídy. Jednou jsem svýmu klukovi začala psát sms tipu: Brouku,včera to bylo hezký miluju tě a mohli bysme si to někdy zopakovat...Sms jsem normálně odeslala,a ráno šla do školy. Ale tam jsem zjistila,že sem omylem odeslala tu sms tomu kreténovi a ten jí čet po celý třídě a všichni se mi smáli. to byl asi zatim nejhorší trapas v životě!!!

DUPEJ DUPEJ
Byla jsem teď o prázdninách u kámošky na 8 dní. Chtěli jsme si to užít, jenže celý plán byl v ........ pořád pršelo... Šly jsme tedy do takvé budovy kde jsou každý den nějaké soutěže pro děti. Ten den tam byla hlavní soutěž celého roku, obě netušící o co se jedná v té soutěži jsme zaplatili káždá 40 Kč jen ze srandy. Pak vyhlásili moje jméno a zeptali se jestli tam jsem s nějakou kamarádkou, já řekla že ano, oni nás dali na podium se slovy "Můžete začít holky, jste vítězkyně naší celo-roční soutěže" ale my nevěděli co dělat, spustila se hudba a teď před náma velký karaoke... my se snažily at to nejde poznat a pak se tam napsalo "Dupej, dupej, tancuj tancuj" ale to bylok tomu textu ym to nevěděli a začli jsme dupat a onise všichnis smáli

PLAVKY
Nedávno, to bylo to strašný vedro jsem se šla vykoupat do místního bazénu..všechno se odehrálvalo v pohodě, skákala jsem do vody, plavala, atd. Samozřejmě takové ty menší trapásky se mi například ve skoku stávály, ale to je takové, že si toho nikdo nevšimne. Pak ale nastal největší trapas snad mého života, šla jsem zrovna z vody, a protože si vždy ve vodě upravuji plavky aby náhodou neslezly, jsem se nějak neupravila a vyšla jsem. Připadalo mi divné že na mě všichni civí, zaujmul mě jeden chlap který mi koukal na podprsenku, pak jsem se teda koukla i já..a místo abych viděla horní díl plavek, Nic!! zjistila jsem že mám plavky úplně stáhle a přivázáné na krku a na hrudi néé!! rychle jsem zmizla pod vodu a upravila jsem se, byl to fakt trapas, protože si mě zrovna všimla celá půlka bazénu!! Snad na to brzy zapomenu..

OSUDNÝ PRD
Jednou jsem se bavila s prima klukem na koupališti.Když najednou to přišlo chtělo se mi prdnout tak jsem rychle vlezla do bazénu s myšlenkou,že to nikdo neuslyší.Akdyž jsem si prdla cítila jsem kolem sebe smrd a najednou něco hnědého plavalo kolem mně . Já jsem zrudla a pak mi to cvaklo mněla jsem průjem celé okolí se smálo a mněli z tho legrácku,ale pak mně zdupla plavčice jako že to nemůžu vydržet na wc atd. no a pak musel děda plati 5 litrů za vyčištění bazénu.

NA ČUNDRU
V červenci jsme jeli s partičkou na čundr a jednoho dne jsme nějak zabloudili a museli přespat v lese. Ještě než jsme ulehli,šly jsme si s kámoškou odskočit shodou okolností obě na velkou. Byla už tma a tak jsme se nechtěly moc vzdalovat,což ovšem byla chyba... Když jsme vykonaly,šly jsme si nic netušíce lehnout a to větší bylo ráno překvapení. Vybrali jsme si totiž cestu,po které táno chodili místní rybáři a když nás potom viděli spící,bylo jim jasno,odkud to nadělení bude :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama