zas a zassss ..Trapásky

24. února 2008 v 9:15 | zajicek |  ♥Trapasy♥
BOBŘÍK
Jednou když jsem šla s kámoškou na koupák jsme si vybraly místečko skoro až úplně vzadu.Měla jsem na sobě nový plavky.Jenže spodek byl trošku volný.Zrovna jsme se opalovaly.Opalovala jsem se na zádech proto jsem trošku roztáhla nožky.Po chvíli šel kolem hezkej kluk.Chtěla jsem na něj udělat dojem.Ptotáhla jsem se jako kočka,nátahla nohy a v tom on o jednu zakopl a spadl přimo před moje nohy.Když vzhlédl byl naproti mým rozkročeným nohou.Jenže jak říkám ty plavky byly volný.Najednou se stašně lekl a začal řvát na celý kolo Fůj Bobr došlo mi že jsem se už dva týdny neholila a v slzách odběhla se převléct.Najednou jsem se ještě zachytla za kliku a roztrhlo se mi triko.než jet autobusem jsem radši zavolala tátovi ať pro mně ryche přijede.Od té doby kontroluju plavky ze všech stran.:-)

KALHOTKY

Nestalo se to sice mě, ale mé sestře. Jednou byla na soustředění a měla sejít dolů na snídani. Teď když scházela tak všichni kluci a nejen kluci, ale i holky na začali zírat. Myslela si ,že jí to dnes asi sluší. Zjistila ,že mají ještě čas,tak si sedla do křesla a dala na stůl nohy v tom se podívala na svou nohu a zjistila ,že má na požce přivěšené kalhotky. Od té doby si kontroluje kalhotky.Když mi to vyprávěla musela jsem se smát. A že jí to slušelo: )

HRÁLI JSME SI NA TH
Miluju skupinu Tokio Hotel a když jsme jednou byla u svojí nevlastní segry tak sme si uplně nahlas pustili jejich CD a vzali jsme si kuželky jako mikrofony a hrali si na TH! Byli jsme tak děsně unešený předváděním Billa a Toma že jsme zapoměli na okolní svět! Najednou jsem uslyšela vrzání dveří,okamžitě jsem stuhla a najednou jsme slyšeli uplně děsnej smích moje segra se tam šla podívat a mezi dveřmi stál uplně vychlámanej tatka a jeho kamarád no děs!!!! Od té doby se radši zamykáme!!

PLAVKY
muj hoodně velký trapas se stal v loni v jednom kempu. šli sme se koupat s 2 mýma kámoškama. seznámili sme se s partou kluku.blbli sme ve vodě a dělali sme tak strašný kraviny že sem si nevšimla že nemám dolejší díl plavek tak sem vyběhla z vody dole bez. všichni se začali smát a tich teda bylo. rychle sem zalítla do vody a musela sem snášet ty pohledy všech lidí. poprosila sem kamošku aby mi do vody donesla ručník a tak sem si ho kolem sebe obvázala a utekla pryč od všech lidí. no prostě trapas.

TONDA - NEVĚSTA
Při babičiných narozeninách (jak už to tak bývá sejde se celá naše rodina) já s bratrancem a sestřenicí se většinou jejich společnosti straníme, a tak jsme si vzali nějaký alkohol, aby jsme si mohli sem tam cucnount a šli jsme se bavit po svým. Když se začalo stmívat a oslava pomalu končila šli jsme do podkroví.Chvíli jsme seděli, jenom sestřenice hrabala ve skříni, až našla staré svatební šaty.Bratranec mě začal přemlouvat (jelikož jsem nejhubenějsí), abych se do nich nasoukal.A stalo se všichni jsme se bavili. Bratranec se mnou začal blbnout tančit a naznačovat pohlavní styk.V tom se ale otevřeli dveře a v nich stál stýc s matčinym novým přítelem (musel si o mě udělat pěkný obrázek, když jsme se teprve nedávno poznali).Přišli aby mohli uklidit nějaké ubrusy.Všichni se smáli kromě mě a druhý den mi nikdo neřekl než Tonda-nevěsta.

ŠŇŮRKA
Jednoho kráásnýho, úúpa super dne, jsem si zaplatila aquapark a s kámoškou jsme vyrazily do Liberce. Tam se to stalo! Byli tam hrozně pěkní kluci, a furt mě okukovali, špehovali snad můj každý krok. A když jsem šla do vířívky tak mě kámoška upozornila na doost důležitou věc, " Marcí!! kouká ti z plavek šňůrka od tampónu!"..já zrudla a už jsem se před těma klukama neukázala!!takovej trapáás
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama