Opět trapasy

24. února 2008 v 9:14 | zaza |  ♥Trapasy♥
TRAPAS MÉ KAMARÁDKY
Tohle není můj trapas, mojí kamarádky. V sedmé třídě jsem odjely na lyžák do Nového města za Jáchovem. A jeden večer se šla kamarádka sprchovat. Já sem byla v pokoji s holkama a s klukama co přišly na návštěvu. Kluci si začly povídat a pak i smát. Když jsme se jich zeptaly co je? Tak jestl isi prej Pisina zamkla. My jsme myslely že jo a tak to šly kluci vyzkoušet. Otevřely dveře a Pisina místo toho aby se snažila schovat vyběhla proti nim a zamkla dveře. Kluci jí ale ještě před tim stačily sebrat oblečení co tam měla. Jeden kluk si narval na hlavu kalhotky a zapl si podprdu. A začal s tim běhat po hotelu. Nad Pisinou sme se pak smilovaly a pučily jí aspoň ručník. Zatím ten kluk běžel i k učitelovi jestl iz toho oblečení něco nechce. Ten na něj koukal jak kdyby spadl z višně. Pak jsme šly za nim a by jsme tomu klukovi řekli že to je použitý. Měly jste vidět jeho reakci. Strhl to ze sebe a bežel k sobě do pokoje a do sprchy. Na lyžáku bylo plno srandy. Ale škoda že už tam jako třída nepojedem.


KLUČIČÍ ZÁCHOD
Trapasy se mi moc nestávají ale tenhle stojí za to! Jednou po škole se nám s klukama nechtělo domů a tak jsme si řekli že zahrajem vadí-nevadí.Ze začátku to byly jen neviné úkoly ,ale později to byly dost velký kruťárny.Když jsem byla na řadě (chtěla jsem se z toho nějak vyvlíknout) řekla jsem klukům,že musím na záchod .Ti toho ale využili a dali mi hustý úkol.Řekli abych šla vykonat svou potřebu na klučičí záchod. Já nejdřív váhala ale nakonec jsem si řekla,že to zkusím. A tak jsem šla. Když už jsem stála před kabinkou a chystala jsem se otevřít dveře(kluci hezky shromážděni venku mě s napětím sledovali) otevřela jsem rázným trhnutím dveře. To co jsem viděla mě tak viděsilo,že jsem na místě ztuhla. Na míse totiž seděl starý pan učitel biologie,četl si noviny a udiveně se mě zeptal: Ale copak hledala jsi mě? Kluci u dveří se mohli potrhat smíchy! Ještě,že už brzo začali prázdniny,protože o tomto úžasném odpoledne už věděla celá škola !

V JÍDELNĚ

Jednou sem byla s kámoškou v jídelně. Jako vždy sem měla obloženej talíř asi 8 knedlíkama. U stolu za námi seděl můj idol. V levý ruce sem měla vidliču, v puse knedlík a kecali sme s kámojdou. Jenže ten nůž co sem opřela o talíř sletěl a pokydal mi kalhoty omáčkou. Celkem nalhas sem zahulákala "do hajzlu." Sebrala sem nůž a prudce se zvedla. Ale to byla chyba. Moje židle mi odlítla a převrátila se směrem ke stolu kde seděl můj idol. Te´d už sem zahulákala ještě víc hlasitějš a to "Do prdele." Dozor naštěstí neslyšel nic. Jenže sem se do toho strašně smála, když sem zvedala tu židli, a v záchvatu smíchu sem někam vyplivla ten knedlík. No šla odnést ten špinavej nůž a přinesla sem čistej. A celej oběd se pak na mě můj idol koukal jak na magora co neumí jíst. Kdybych tu židli odstrčila ještě víc, tak mu nejspíš vyklopim oběd do klína, protože se ta židle před tim zastavila těsně před jeho stolem. No docela trapas. Kámojda nemohla smíchy ani popadnout dech.

ACH TY MAMKY
Tyto prázdniny jsem jela s rodinou do Krkonoš, kde mělo být kolem 154 lidí.stě nějaký srázek.Hned jsem tam objevila úžasného kluka se kterým sem se naštěstí seznámila.Bylo to supr,rozumněli sme si a byla to taková pohodičk.Jednou mě pozval k němu na pokoj a bylo jasné co chce delat.Začali sme se mazlit a když už šlo na "to"tak sme slyšeli jak chce jeho mamka , se kterou měl společný pokoj do vnitř.Tak já nahatá skočila do skříně.Mno a právě jeho mamka šla do pokeje porotže si šla do skříně pro svetr.Jakmile jí otevřela čekalo jí nemilé překvapení.Nahtá holka co sedí v jejich věcech.Nejprve se tak nechápavě koukla a já se zmohla jen na :"dobrý den" a u tho sem zrudla jak rajče.Naštěstí jí to brzo došlo a tak zmizela.Ted s tím klukem chodím a před tím sem myslela že se propadnu al ted už to mám jen jako veselou histroku...:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 masařka masařka | 28. prosince 2008 v 22:50 | Reagovat

hmm tak koukam ze vymejslet si trapasky je tvoje obliba sorry ale kdyby si psala nejaky dobre ale nemusis mluvit o sobe akorad zse sebe delas ....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama