Njn..Jak jinak než trapasy

24. února 2008 v 9:17 | zazaaaaaaaa |  ♥Trapasy♥
NA KOUPALIŠTI
Když mi bylo 11 let (ted je mi 12), šla jsem s mojí kamarádkou na koupaliště, byli tam opravdu hezcí plavčíci a já chtěla udělat dojem, řekla jsem kamaráce ať mě jakoby topí aby si toh všimli, ale ona mě topila dlouho, a já už nemohla dýchat, po minutě si toho ti plavčíci všimli a začlipíšťalou na kámošku pískat, ale ji než došlo že je to na ní...... to bylo takových 20 vteřin. Já mám ke všemu astma a nevydržím bez kyslíku, ti plavčíci přišly k nám tři. jeden vzal tu kámošku a dva mě vytáhli, já byla jako omámená nevěděla jsem co se stalo a omdlela sem, oni mě probrali ale mě bylo blbě a jak jsem otevřela oči vyvrhla jsem celotýdení stravu na toho nejkrásnějšího plavčíka, a on se slovy "Cos to bože jedla holka?" to jsem nevydržela a rozbrečela jsem se. Všichni kolem se smáli a ja jak nána pitomá řvala

JINÝ STŮL
Tak tenhle trapásek se mně přihodil na jedné dovolené s rodiči :)U hotelu jsme měli bazen a já jsem se tam skoro každý den koupala (co taky jinýho :)) ) a pozorovala "místní" kluky :) Jeden byl vážně mooc hezkej,mohlo mu být tak okolo 16 a byl tam taky s rodiči. A ted k trapasu : Po večerním koupaní jsem šla od bazénu směrem k hotelu,sednout si na terasu kde už seděla moje rodinka a kdo že to seděl hnedka u vedlejšího stolečku ? No přece ten "krásnej" klučina od bazenů,já jsem jím byla tak fasconována že jsem nejak nepostřehla kam si sedám a to se mně stalo osudným!Sedla jsem si totiž ke stolku toho "krásnýho" klučiny a jeho rodiny!Samozřejmně mně chvíli trvalo než mě to došlo a po té docela chvíli toho trapného ticha,jsem rychle vstala,řekla něco v tom smyslu jako že "pardon" a vylítla jsem z té židle a mazala na pokoj a tomu "krásnýmu" klukovi se radši až do konce dovolený vyhýbala !!:))

GUMOVÁ RUKA
Stalo se to loni. Šla jsem s Kátou a Zitkou na koupák...Tak asi po 30min. jsme se dohodly,že si skáknem na WC.Tak jsme každá šla pochopitelně do své kadibudky. A už jsem se uvelebyla no a už se jdu oblékat a na prýnku uvidím krvavou ruku. Tak vylítnu s kadibudky polonahá ven a okolo mně procházel jeden kluk se kterým jsem se právě seznámila. Spadl na zem a začal se řechtat i s kámoškami.Pak tam přišel nějaký chlap ale já už byla naštěstí oblečená!!! Dozvěděla jsem se od něj že to byla gumová krvavá ruka.No a ted o tom ví celá škola i učitelé. No byl to trapas hroznej. Už jsem na to koupaliště nikdy nešla a nikdy nepudu!!!!!!!!!

ZMRZLINA
Jednou jsem byla s rodiči na dovolené v Chorvatsku.Zrovna jsme večeřeli a vždycky po večeři následovali nějaký ty zákusky jako zmrzlina dorty atd.. Zrovna tam samozřejmě byla zmrzlina já jsem se tam nahrnula jako první a začla jsem jí lžící dloubat s tý krabičky ale nějak to nešlo a po chvilce se to podařilo ale jak jsem to pořád víc tahala tak to vyletělo za mě přesně jedný paní do výstřihu celá rudá jsem utekla ven a druhý den jsem se jí musela omluvit.Ted už se tomu jenom směju:-)

JAK VYDĚSIT PLAVČÍKA :)
Jednou jsme byly se školou na plaveckejch závodech ve Slaným. Palvčík tam seděl v takové prosklené kopuli aby měl výhled na bazén. Když jsem se rozplavala s oddechem jsem si sundala plaveckou čepici a podívala se do skla kopule. Vykulila jsem oči na ten útvar co jsem měla na hlavě. Ale sklo není zrcadlo tak jsem se přibližovala blíž a blíž a zkoumala se v skle/zrcadle . Znechuceným pohledem jsem si srovnávala rozcuch...a pak mi došlo že za sklem sedí moc pěknej plavčík a vyděšeně na mě kouká. Nejradši bych se propadla! Výmluvně jsem se usmála a rychle odběhla do občerstvení. Naneštěstí za mnou celou dobu stála holka kterou fakt nesnášim, a smála se na celý kolo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama