Další trapasy

24. února 2008 v 9:13 | zuzka |  ♥Trapasy♥
Bonbony
Loni se mi stal hrozný trapas. Byli jsme na výstavě aut v Brně. A byli jsem zrovna v hale kde byl tuning. A svůj stánek tam měla i firma Pepino. NA vysokém stolku byla nějaká velkáprůhledná škatule a všichni si z ní něco brali. Řekla jsem si, že to budou asi bonbony a tak jsem zašátrala v té škatuli taky. A ta paní co seděla za pultíkem mě konem zabavila a dala mi puzzle místo toho bonbonku. A pak mi táta řekl, že to byly kondomy! To byl obrovský trapas!

TU ČŮRALA LENKA
Stalo sa to raz v letnom tabore s bratrancom a sesternicou, ako kazdy rok.V tom tabore bol bazen a tak som sa tam kupala so sesternicou a ona skocila no poriadne prudko a vyhrnul sa jej horny diel plaviek.Ja som vtedy sedela na brehu a ja mam taku malu chybicku, ze sa velmi lahko rozosmejem.Ked som uvidela sesternicu bez vrchu tak som dostala strasny zachvat smiechu a POCURALA som sa !!!Ja som dufala, ze si to ostatni nevsimnu, ale marne... Roznieslo sa to po celom tabore, a to miesto kde som to pustila nazvali :,,Tu curala Lenka''... Najradsej by som na to zabudla!!!

TRAPAS
Tento trapas se nestal mě ale mé kámošce..Jednou ve školním roce skončilo už konečně vyučování..šli jsme do šatny oblíkli se a šli ze školy domu...Kamarádka měla jít na parkoviště které bylo hned naproti škole za mamkou k autu....když našla mamčiný auto běžela rychlostí k němu otevřela dveře od auta pak je zase zavřela pozdravila mamku veselým "Ahoj mamko"a když se podívala tak tam nebyla mamka a nebylo to ani mamčinný auto,nastoupila do spolužákova auta kde byl i jeho otec...byla celá rudá a hrozně se styděla...tak otevřela dveře omluvila se a zavřela dveře od automobilu...pak konečně dorazila k tomu správnému mamčinnýmu....bylo to opravdu hrozné a k tomu všemu se jí furt kluci ze školy posmívali...

NA SPORTOVNÍM KURZU
Na sportovním kurzu jsme se zrovna vrátily z tůry, strašná únava. Zapálila jsem si cígo a po chvíli se mi začalo chtít na velkou. Protože jsem byla líná jít tu dálku na ty hnusné záchody, rozhodla jsem se, že si skočím kousek za chatky za takové křoví. Vzala jsem si toaleťák, nenápadně ho schovala pod mikinu a zamířila za chatky. Protože se mi chtělo docela akutně, moc sem se nerozhlížela, zahodila jsem cigaretu, svlíkla kalhoty a vykadila jsem se. Když jsem se utírala, zaslechla jsem za mnou něčí smích. Otočila jsem se a viděla skupinku kluků ze třídy. Rychle jsem si navlékla kalhoty a utíkala do chatky. Ani jsem na to nemohla myslet, že mě celou dobu pozorovali. Pak mi ještě přinesli tu roličku papíru, že prej sem si tam něco zapomněla. Až do večera jsem nevyšla z chatky a myslela jsem, že se propadnu. Ty moje výkaly viděla snad celá třída. Samozřejmě se to doneslo i k mému miláčkovi, který se mě večer při milování nezapomněl zeptat, jestli jsem si ten zadek vytřela pořádně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama