Únor 2008

:-Dlol těch trapasů je nějak mooooooc

24. února 2008 v 9:20 | zuza |  ♥Trapasy♥
Tyto trapasy sou od pravých autorů často přijímám zprávy z textem že jsou vymyšlené nevím na čem je pravda ale je to od autorů:-)
KVĚTÁK
Tento rok jsme byli na škole v přírodě a tam na náš pokoj po večerce pořád klepali kluci. Měla nás hlídat jedna vychovatelka (říkali jsme jí Květák). A až po mnohokráté na nás někdo zaklepal a já jsem zařvala:,,Jaký debil tam zas klepe!? Mám to jít říct Květákovi?'' A najednou někdo otevřel dveře a řekl: ,,Holky, spát už je po večerce!'' Podíváme se ke dveřím a tam Květák.
TOALETA
Jednou jsem jela vlakem z chaty domů a po cestě mě zastihla velká potřeba.Po chvíli rozmýšlení (tady na záchod?!) jsem se již poměrně spěšně vydala na nádražní toaletu,která byla asi tak 10x hnusnější,než jsem očekávala,ale nedalo se nic dělat,měla jsem fakt na krajíčku :-( Samozřejměn, než jsem si sedla, obložila jsem prkénko asi tak deseti vrstvami toaletního papíru,což bylo příčinou následného problému.Když jsem si ulevila a chtěla spláchnout,toaleta se celá naplnila vodou,ale to byl jediný výsledek-zkrátka jsem ji ucpala.Nevěděla jsem co s tím, tak jsem se rozhodla k odchodu,ale jakmile jsem vyšla,stáli tam nějací lidé,kteří na kabinku čekali frontu...No raději jsem rychle zmizela a už se tam neukážu =)
TOČ TO!
Stalo se to na lyžáku tento rok z mejma kámoškama sme blbly a oni me ze srandy začali svlíkat a tak já sem začla ječet ale fakt hrozně schovávala jsem se pod postel ale nešlo to . Sundali mi tríčko podprsenku a utekli , já myslela že jen odešli ale to byl opak jan slyším točto !!!!!!!!!!!!!!!Točto a já mezitím než abych se oblékla tak jsem se jen schovala pod peřinu a oni tam přiběhli s kamerou a všema klukama tak já sem začala pištět a oni mě svlíkali a natáčeli já se nemohla nejak ubránit tak jsem se schovala pod postel . Když jsme přijeli doškoly tak si o tom všichni povídali a vašek co měl to video to dal všem na cd a já se jich nemohla zbavit všichni pískali a řvali na mě "hmmmm to péčko byo fakt dobrý" a mezi nimi byli kluci co se mi hrooooooooooozně líbej a do tedka me s tim otravujou !!!.
PLAVKY NARUBY
Byl krásnej den a tak sem se s kámoškou vydala na koupaliště.Roztáhly jsme si deky na trávě a opalovali se.Jenom tak jsme pokukovali po dvou krásných klucích kousek od nás.Oni se ale pořád pochychtávali a když si všimli mého kradmého nechápavého pohledu úplně se rozřechtali.Nevěděla sem proč a tak sem žduchla do Terezy.Ona se na mě podívala a smíchy vyprskla taky potom sem se na sebe podívala a došlo mi to .Měla sem plavky obráceně takže byly vidět švy a tak.Hmn zrudla sem jak rak a utíkala na záchod.Jenomže před dveřma bylo mokro a tak sem ještě spadla na zadek.Když sem si pak spraila plavky už sem se na ty kluky nedívala.
NEPOSLUŠNÝ ZIP
Ten trapas se mi stal včera.Mám opravdu hezkou džinsovou sukni z rozparkem,měla jsem ji mooooc rada ted trošku mín. protože bylo opravdu horko oblekla jsem si ji a vydala se za mamkou do prace měli jsme jít totiž nakupovat. s mamkou jsme se domluvili na 17:00 no a ja byla trošku nevípravná,tak jsem rychle šla. jak sem přebíhala přechod tak jsem v autě viděla našeho táborového vedouciho tak jsem mu mávla a on se sraašně smál!došlo mi že něco není o.k.koukla jsem dolu a malem se lištila! muj zips(je ze předu od vrchu nahoru) jsem mela rozepnutý a to ne trošku ale téměř úplně! aby toho nebylo málo krásně z nich zarili mé růžové tangáče...řeku vám začínam se tabora i trošku bát((: ještě že tento vedoucí nejspíš nejede.
ON
No takhel bylo to koncem školního roku bylo nádherně a sděla jsem na autobusáku a čekala na svuj autobud s kamoškou.. ovšem a druhé straně autobusového nádraží stál můj idol.v tu dobu jsem si zrovna psali po netu a smsky .. Byla to láska jako trám ..ale jen z mé strany.. :0)No a jak jsme tak seděli a on stál proti nám tak říkám kámošce : vidíš ho?to je on jak si píšem.. hezkej viď?me se teda libí a né jen to.. Nu ale to jsme eště nemohla tušit co má kamoška udělá.. Podívám se na ní a vidím jak se z luboka nadechuje a křičí na celý autobusák jeho jméno,tak nahlas že se samozřejmě otočí a civí na nás,, ale má ruka se nejak zvedla a kámošku udeřila tak silně do hlavy že mě to opravdu mrzelo .. no Můj idol se samo osobě smál jaku dostala pecku přímo do palice ale me to mrzelo .Pak jsem se kamošce omlouvala a ona :"to je dobry,v pohodě".. Hm a před nedávnem jsem se dozvěděla že to udělala znovu a dostala podobného lepáka .. :0)

Trrrrrapppppppaaaaaaaaasy....

24. února 2008 v 9:18 | zaza |  ♥Trapasy♥
MINIŠATIČKY
Jednou jsem si do školy koupila super minišatičky abych zapůsobila na kluka se kterým chodím.V matematice sem šla na záchod a musela sem si vyměnit vložku.Když sem se se záchodu vrátila zpět do třídy,musela jsem jít na tabuli vypočítat rovnici.Najednou se začali všichi smát a já sem zjistila,že mám kus šatů zastrčený v kalhotkách a jdou mi vidět kalhotky i vložka pod průsvitnýma kalhotkama!Rok se o tom mluvilo,ale doufám že už to bude lepší!!!!!

ZÁCHOD
Jednou se mi stal opravdovy trapas.Už měsíc předelaváme zachod.Ja sem teda byla na velké a mamka byla zavřena v ložnici.Muj idol si měl přijit pro cdečka uplně sem na to zapoměla.Někdo zazvonil mamka šla otevřít byl to on mamka nevěděla že sem na wc a on se zeptal jesi si muže zajít mamka řekla že jo.On otevřel zachod ja sem se zděsila a on taky.Jenže to nejhorší ještě přide.Jak sem se zmínila že předělavame zachod tak on zakopl o trubku a spadl mi mezi nohy.mamka to samozdřejmě všem řekla a doneslo se to až knam do třídy.tet nam ríkaj pareček zachodkářů.

SEX PŘED KÁMOŠKOU
Ahojky ...no tak jednoho dne mi volala kamoska ze prijde ke me tak ja sem polozila tel a sla sem ji naproti a v tom slysim zvonek nekdo zvoni no a to byl muj kluk no tak sem sla snim kamosce naproti ...pak sme sli s kamoskou knam a ona sedela u pocitace a my sme s pritelem lezeli mno a pocitac mame vedle sebe no a kamoska mezitim chatovala a ja se s pritelem mazlila a libala jenze muj pritel byl tak nadrzenej ze to nevydzel a tovnou me zacel slikat ,hladit a kamoska nenapadne koukala a videla ze nak ta deka se nadzvedava takze vlastne soulouzili pred kamoskou no to je hruza to je hroznej trapas teda.....

NEJHORŠÍ DEN
Jednou sem šla s kámoškou do obchoďáku že si koupíme nové plavky.Jedny se mi moc líbili byly to takové modro-růžové plavky.No tak sem neváhala a koupila si je sice sem vypotřebovala celý kapesný,ale to nevadilo.Jenomže sem si je tam nevyskoušela a ani doma.Takže když jsme šli do aqwaparku(otevřeli u nás nový),zaplatila vstupné na které sem čekala hodinu a půl.Šla sem se převléct jenomže sem se nevešla do spodku!!!!!!!To byl konec zase sem se převlíkla a pádila!!!!!Plavky na hovno ještě co sem tam hodinu a půl čekala.Naneštěstí mě při mém útěku zastavil nějakej kluk se zmrzlinou,omylem sem do něho vrazila a zmrzlinu sem měla na tričku.To byl můj nejhorší den!!

ŠKOLA V PŘÍRODĚ
Bylo to loni v šestý třídě a to jsme měli jet na školu v přírodě a všichni jsme se na ní těšili.... Jeli jsme tam takovou plechovkou (autobusem) a cesta byla celkem nudná!!! Ale měli jsme celkem tři diskotéky, ale jeden pokoj holek a skoro celej pokoj kluků na tu druhou nemohli jít. Včetně mně!!! Protože jsme se z holkama i klukama domluvili, že pudeme ke klukům večer, až odejde hlídač a učitelka! Tak jsme k nim nakonec přišli a hráli jsme flašku.(nesmělo se hrát na FANTY.) A ukoly si byly pořád podobný! Dávali jsme si pusy a najednou když se jedna kámoška ze třídy (Karolína) líbala s Michalem tak tam vtrhla učitelka a viděla je... Prostě to byl celkem trapas a mi nemohly na druhou diskotéku Smůla..... Ale už se všichni těšíme na letošní lyžák a následující škole v příroděv !!! (hádejte co budem dělat po nocích...)

NEPOVEDENÁ SCHŮZKA
Bylo to minuly rok v srpnu,jsem byla s kamarádkou na koupališti.Hrali si tam a užívali si slunnyho leta!Najednou vedle nas se předvádel jeden kluk a pořad se nas na neco ptal!Mi mu odpovídali pak se ptali mi dve a on o dpovídal!Když jsme museli domu řekl mi telefoni čislo abych mu napsala!Zapomela jsem na nej i na to telefoní číslo!Tak jsem mu nepsala nic.Asi po 3 mesících sem ssi vzpomela jak bylo to číslo tak jsem mu napsala a řekla že se mužem ekde sejít!Michal(ten kluk)mi napsal že se sejdem na zastavce ,ale ja si ho nepamatovala!Když jsem byla na zastavce přišel nejakej kluk sedl si na lavičku a sedel!Ja nevedela že to je on!Přijel autobus a muj bracha )co sem tam byla s nim) si myslel ,že nejakej starej chlap je ten Michal,A michal se zasmal a řekl ja te poznal a le ty ne a ten chla p važne nejsem !Ja myslela že se trapasem propadnu do zeme !Nakonec me pozval do restaurace a chodili spolu!

Njn..Jak jinak než trapasy

24. února 2008 v 9:17 | zazaaaaaaaa |  ♥Trapasy♥
NA KOUPALIŠTI
Když mi bylo 11 let (ted je mi 12), šla jsem s mojí kamarádkou na koupaliště, byli tam opravdu hezcí plavčíci a já chtěla udělat dojem, řekla jsem kamaráce ať mě jakoby topí aby si toh všimli, ale ona mě topila dlouho, a já už nemohla dýchat, po minutě si toho ti plavčíci všimli a začlipíšťalou na kámošku pískat, ale ji než došlo že je to na ní...... to bylo takových 20 vteřin. Já mám ke všemu astma a nevydržím bez kyslíku, ti plavčíci přišly k nám tři. jeden vzal tu kámošku a dva mě vytáhli, já byla jako omámená nevěděla jsem co se stalo a omdlela sem, oni mě probrali ale mě bylo blbě a jak jsem otevřela oči vyvrhla jsem celotýdení stravu na toho nejkrásnějšího plavčíka, a on se slovy "Cos to bože jedla holka?" to jsem nevydržela a rozbrečela jsem se. Všichni kolem se smáli a ja jak nána pitomá řvala

JINÝ STŮL
Tak tenhle trapásek se mně přihodil na jedné dovolené s rodiči :)U hotelu jsme měli bazen a já jsem se tam skoro každý den koupala (co taky jinýho :)) ) a pozorovala "místní" kluky :) Jeden byl vážně mooc hezkej,mohlo mu být tak okolo 16 a byl tam taky s rodiči. A ted k trapasu : Po večerním koupaní jsem šla od bazénu směrem k hotelu,sednout si na terasu kde už seděla moje rodinka a kdo že to seděl hnedka u vedlejšího stolečku ? No přece ten "krásnej" klučina od bazenů,já jsem jím byla tak fasconována že jsem nejak nepostřehla kam si sedám a to se mně stalo osudným!Sedla jsem si totiž ke stolku toho "krásnýho" klučiny a jeho rodiny!Samozřejmně mně chvíli trvalo než mě to došlo a po té docela chvíli toho trapného ticha,jsem rychle vstala,řekla něco v tom smyslu jako že "pardon" a vylítla jsem z té židle a mazala na pokoj a tomu "krásnýmu" klukovi se radši až do konce dovolený vyhýbala !!:))

GUMOVÁ RUKA
Stalo se to loni. Šla jsem s Kátou a Zitkou na koupák...Tak asi po 30min. jsme se dohodly,že si skáknem na WC.Tak jsme každá šla pochopitelně do své kadibudky. A už jsem se uvelebyla no a už se jdu oblékat a na prýnku uvidím krvavou ruku. Tak vylítnu s kadibudky polonahá ven a okolo mně procházel jeden kluk se kterým jsem se právě seznámila. Spadl na zem a začal se řechtat i s kámoškami.Pak tam přišel nějaký chlap ale já už byla naštěstí oblečená!!! Dozvěděla jsem se od něj že to byla gumová krvavá ruka.No a ted o tom ví celá škola i učitelé. No byl to trapas hroznej. Už jsem na to koupaliště nikdy nešla a nikdy nepudu!!!!!!!!!

ZMRZLINA
Jednou jsem byla s rodiči na dovolené v Chorvatsku.Zrovna jsme večeřeli a vždycky po večeři následovali nějaký ty zákusky jako zmrzlina dorty atd.. Zrovna tam samozřejmě byla zmrzlina já jsem se tam nahrnula jako první a začla jsem jí lžící dloubat s tý krabičky ale nějak to nešlo a po chvilce se to podařilo ale jak jsem to pořád víc tahala tak to vyletělo za mě přesně jedný paní do výstřihu celá rudá jsem utekla ven a druhý den jsem se jí musela omluvit.Ted už se tomu jenom směju:-)

JAK VYDĚSIT PLAVČÍKA :)
Jednou jsme byly se školou na plaveckejch závodech ve Slaným. Palvčík tam seděl v takové prosklené kopuli aby měl výhled na bazén. Když jsem se rozplavala s oddechem jsem si sundala plaveckou čepici a podívala se do skla kopule. Vykulila jsem oči na ten útvar co jsem měla na hlavě. Ale sklo není zrcadlo tak jsem se přibližovala blíž a blíž a zkoumala se v skle/zrcadle . Znechuceným pohledem jsem si srovnávala rozcuch...a pak mi došlo že za sklem sedí moc pěknej plavčík a vyděšeně na mě kouká. Nejradši bych se propadla! Výmluvně jsem se usmála a rychle odběhla do občerstvení. Naneštěstí za mnou celou dobu stála holka kterou fakt nesnášim, a smála se na celý kolo.

zzzzzzzzzasssssssssse trapasy

24. února 2008 v 9:16 | zuuuzaaaaa |  ♥Trapasy♥
ESEMESKA
seznámila jsem se s jednim klukem asi před rokem a už s nim dost dlouho chodim. V mobilu mám jeho číslo hned za největším debilem ze třídy. Jednou jsem svýmu klukovi začala psát sms tipu: Brouku,včera to bylo hezký miluju tě a mohli bysme si to někdy zopakovat...Sms jsem normálně odeslala,a ráno šla do školy. Ale tam jsem zjistila,že sem omylem odeslala tu sms tomu kreténovi a ten jí čet po celý třídě a všichni se mi smáli. to byl asi zatim nejhorší trapas v životě!!!

DUPEJ DUPEJ
Byla jsem teď o prázdninách u kámošky na 8 dní. Chtěli jsme si to užít, jenže celý plán byl v ........ pořád pršelo... Šly jsme tedy do takvé budovy kde jsou každý den nějaké soutěže pro děti. Ten den tam byla hlavní soutěž celého roku, obě netušící o co se jedná v té soutěži jsme zaplatili káždá 40 Kč jen ze srandy. Pak vyhlásili moje jméno a zeptali se jestli tam jsem s nějakou kamarádkou, já řekla že ano, oni nás dali na podium se slovy "Můžete začít holky, jste vítězkyně naší celo-roční soutěže" ale my nevěděli co dělat, spustila se hudba a teď před náma velký karaoke... my se snažily at to nejde poznat a pak se tam napsalo "Dupej, dupej, tancuj tancuj" ale to bylok tomu textu ym to nevěděli a začli jsme dupat a onise všichnis smáli

PLAVKY
Nedávno, to bylo to strašný vedro jsem se šla vykoupat do místního bazénu..všechno se odehrálvalo v pohodě, skákala jsem do vody, plavala, atd. Samozřejmě takové ty menší trapásky se mi například ve skoku stávály, ale to je takové, že si toho nikdo nevšimne. Pak ale nastal největší trapas snad mého života, šla jsem zrovna z vody, a protože si vždy ve vodě upravuji plavky aby náhodou neslezly, jsem se nějak neupravila a vyšla jsem. Připadalo mi divné že na mě všichni civí, zaujmul mě jeden chlap který mi koukal na podprsenku, pak jsem se teda koukla i já..a místo abych viděla horní díl plavek, Nic!! zjistila jsem že mám plavky úplně stáhle a přivázáné na krku a na hrudi néé!! rychle jsem zmizla pod vodu a upravila jsem se, byl to fakt trapas, protože si mě zrovna všimla celá půlka bazénu!! Snad na to brzy zapomenu..

OSUDNÝ PRD
Jednou jsem se bavila s prima klukem na koupališti.Když najednou to přišlo chtělo se mi prdnout tak jsem rychle vlezla do bazénu s myšlenkou,že to nikdo neuslyší.Akdyž jsem si prdla cítila jsem kolem sebe smrd a najednou něco hnědého plavalo kolem mně . Já jsem zrudla a pak mi to cvaklo mněla jsem průjem celé okolí se smálo a mněli z tho legrácku,ale pak mně zdupla plavčice jako že to nemůžu vydržet na wc atd. no a pak musel děda plati 5 litrů za vyčištění bazénu.

NA ČUNDRU
V červenci jsme jeli s partičkou na čundr a jednoho dne jsme nějak zabloudili a museli přespat v lese. Ještě než jsme ulehli,šly jsme si s kámoškou odskočit shodou okolností obě na velkou. Byla už tma a tak jsme se nechtěly moc vzdalovat,což ovšem byla chyba... Když jsme vykonaly,šly jsme si nic netušíce lehnout a to větší bylo ráno překvapení. Vybrali jsme si totiž cestu,po které táno chodili místní rybáři a když nás potom viděli spící,bylo jim jasno,odkud to nadělení bude :-)

zas a zassss ..Trapásky

24. února 2008 v 9:15 | zajicek |  ♥Trapasy♥
BOBŘÍK
Jednou když jsem šla s kámoškou na koupák jsme si vybraly místečko skoro až úplně vzadu.Měla jsem na sobě nový plavky.Jenže spodek byl trošku volný.Zrovna jsme se opalovaly.Opalovala jsem se na zádech proto jsem trošku roztáhla nožky.Po chvíli šel kolem hezkej kluk.Chtěla jsem na něj udělat dojem.Ptotáhla jsem se jako kočka,nátahla nohy a v tom on o jednu zakopl a spadl přimo před moje nohy.Když vzhlédl byl naproti mým rozkročeným nohou.Jenže jak říkám ty plavky byly volný.Najednou se stašně lekl a začal řvát na celý kolo Fůj Bobr došlo mi že jsem se už dva týdny neholila a v slzách odběhla se převléct.Najednou jsem se ještě zachytla za kliku a roztrhlo se mi triko.než jet autobusem jsem radši zavolala tátovi ať pro mně ryche přijede.Od té doby kontroluju plavky ze všech stran.:-)

KALHOTKY

Nestalo se to sice mě, ale mé sestře. Jednou byla na soustředění a měla sejít dolů na snídani. Teď když scházela tak všichni kluci a nejen kluci, ale i holky na začali zírat. Myslela si ,že jí to dnes asi sluší. Zjistila ,že mají ještě čas,tak si sedla do křesla a dala na stůl nohy v tom se podívala na svou nohu a zjistila ,že má na požce přivěšené kalhotky. Od té doby si kontroluje kalhotky.Když mi to vyprávěla musela jsem se smát. A že jí to slušelo: )

HRÁLI JSME SI NA TH
Miluju skupinu Tokio Hotel a když jsme jednou byla u svojí nevlastní segry tak sme si uplně nahlas pustili jejich CD a vzali jsme si kuželky jako mikrofony a hrali si na TH! Byli jsme tak děsně unešený předváděním Billa a Toma že jsme zapoměli na okolní svět! Najednou jsem uslyšela vrzání dveří,okamžitě jsem stuhla a najednou jsme slyšeli uplně děsnej smích moje segra se tam šla podívat a mezi dveřmi stál uplně vychlámanej tatka a jeho kamarád no děs!!!! Od té doby se radši zamykáme!!

PLAVKY
muj hoodně velký trapas se stal v loni v jednom kempu. šli sme se koupat s 2 mýma kámoškama. seznámili sme se s partou kluku.blbli sme ve vodě a dělali sme tak strašný kraviny že sem si nevšimla že nemám dolejší díl plavek tak sem vyběhla z vody dole bez. všichni se začali smát a tich teda bylo. rychle sem zalítla do vody a musela sem snášet ty pohledy všech lidí. poprosila sem kamošku aby mi do vody donesla ručník a tak sem si ho kolem sebe obvázala a utekla pryč od všech lidí. no prostě trapas.

TONDA - NEVĚSTA
Při babičiných narozeninách (jak už to tak bývá sejde se celá naše rodina) já s bratrancem a sestřenicí se většinou jejich společnosti straníme, a tak jsme si vzali nějaký alkohol, aby jsme si mohli sem tam cucnount a šli jsme se bavit po svým. Když se začalo stmívat a oslava pomalu končila šli jsme do podkroví.Chvíli jsme seděli, jenom sestřenice hrabala ve skříni, až našla staré svatební šaty.Bratranec mě začal přemlouvat (jelikož jsem nejhubenějsí), abych se do nich nasoukal.A stalo se všichni jsme se bavili. Bratranec se mnou začal blbnout tančit a naznačovat pohlavní styk.V tom se ale otevřeli dveře a v nich stál stýc s matčinym novým přítelem (musel si o mě udělat pěkný obrázek, když jsme se teprve nedávno poznali).Přišli aby mohli uklidit nějaké ubrusy.Všichni se smáli kromě mě a druhý den mi nikdo neřekl než Tonda-nevěsta.

ŠŇŮRKA
Jednoho kráásnýho, úúpa super dne, jsem si zaplatila aquapark a s kámoškou jsme vyrazily do Liberce. Tam se to stalo! Byli tam hrozně pěkní kluci, a furt mě okukovali, špehovali snad můj každý krok. A když jsem šla do vířívky tak mě kámoška upozornila na doost důležitou věc, " Marcí!! kouká ti z plavek šňůrka od tampónu!"..já zrudla a už jsem se před těma klukama neukázala!!takovej trapáás

Opět trapasy

24. února 2008 v 9:14 | zaza |  ♥Trapasy♥
TRAPAS MÉ KAMARÁDKY
Tohle není můj trapas, mojí kamarádky. V sedmé třídě jsem odjely na lyžák do Nového města za Jáchovem. A jeden večer se šla kamarádka sprchovat. Já sem byla v pokoji s holkama a s klukama co přišly na návštěvu. Kluci si začly povídat a pak i smát. Když jsme se jich zeptaly co je? Tak jestl isi prej Pisina zamkla. My jsme myslely že jo a tak to šly kluci vyzkoušet. Otevřely dveře a Pisina místo toho aby se snažila schovat vyběhla proti nim a zamkla dveře. Kluci jí ale ještě před tim stačily sebrat oblečení co tam měla. Jeden kluk si narval na hlavu kalhotky a zapl si podprdu. A začal s tim běhat po hotelu. Nad Pisinou sme se pak smilovaly a pučily jí aspoň ručník. Zatím ten kluk běžel i k učitelovi jestl iz toho oblečení něco nechce. Ten na něj koukal jak kdyby spadl z višně. Pak jsme šly za nim a by jsme tomu klukovi řekli že to je použitý. Měly jste vidět jeho reakci. Strhl to ze sebe a bežel k sobě do pokoje a do sprchy. Na lyžáku bylo plno srandy. Ale škoda že už tam jako třída nepojedem.


KLUČIČÍ ZÁCHOD
Trapasy se mi moc nestávají ale tenhle stojí za to! Jednou po škole se nám s klukama nechtělo domů a tak jsme si řekli že zahrajem vadí-nevadí.Ze začátku to byly jen neviné úkoly ,ale později to byly dost velký kruťárny.Když jsem byla na řadě (chtěla jsem se z toho nějak vyvlíknout) řekla jsem klukům,že musím na záchod .Ti toho ale využili a dali mi hustý úkol.Řekli abych šla vykonat svou potřebu na klučičí záchod. Já nejdřív váhala ale nakonec jsem si řekla,že to zkusím. A tak jsem šla. Když už jsem stála před kabinkou a chystala jsem se otevřít dveře(kluci hezky shromážděni venku mě s napětím sledovali) otevřela jsem rázným trhnutím dveře. To co jsem viděla mě tak viděsilo,že jsem na místě ztuhla. Na míse totiž seděl starý pan učitel biologie,četl si noviny a udiveně se mě zeptal: Ale copak hledala jsi mě? Kluci u dveří se mohli potrhat smíchy! Ještě,že už brzo začali prázdniny,protože o tomto úžasném odpoledne už věděla celá škola !

V JÍDELNĚ

Jednou sem byla s kámoškou v jídelně. Jako vždy sem měla obloženej talíř asi 8 knedlíkama. U stolu za námi seděl můj idol. V levý ruce sem měla vidliču, v puse knedlík a kecali sme s kámojdou. Jenže ten nůž co sem opřela o talíř sletěl a pokydal mi kalhoty omáčkou. Celkem nalhas sem zahulákala "do hajzlu." Sebrala sem nůž a prudce se zvedla. Ale to byla chyba. Moje židle mi odlítla a převrátila se směrem ke stolu kde seděl můj idol. Te´d už sem zahulákala ještě víc hlasitějš a to "Do prdele." Dozor naštěstí neslyšel nic. Jenže sem se do toho strašně smála, když sem zvedala tu židli, a v záchvatu smíchu sem někam vyplivla ten knedlík. No šla odnést ten špinavej nůž a přinesla sem čistej. A celej oběd se pak na mě můj idol koukal jak na magora co neumí jíst. Kdybych tu židli odstrčila ještě víc, tak mu nejspíš vyklopim oběd do klína, protože se ta židle před tim zastavila těsně před jeho stolem. No docela trapas. Kámojda nemohla smíchy ani popadnout dech.

ACH TY MAMKY
Tyto prázdniny jsem jela s rodinou do Krkonoš, kde mělo být kolem 154 lidí.stě nějaký srázek.Hned jsem tam objevila úžasného kluka se kterým sem se naštěstí seznámila.Bylo to supr,rozumněli sme si a byla to taková pohodičk.Jednou mě pozval k němu na pokoj a bylo jasné co chce delat.Začali sme se mazlit a když už šlo na "to"tak sme slyšeli jak chce jeho mamka , se kterou měl společný pokoj do vnitř.Tak já nahatá skočila do skříně.Mno a právě jeho mamka šla do pokeje porotže si šla do skříně pro svetr.Jakmile jí otevřela čekalo jí nemilé překvapení.Nahtá holka co sedí v jejich věcech.Nejprve se tak nechápavě koukla a já se zmohla jen na :"dobrý den" a u tho sem zrudla jak rajče.Naštěstí jí to brzo došlo a tak zmizela.Ted s tím klukem chodím a před tím sem myslela že se propadnu al ted už to mám jen jako veselou histroku...:D

Další trapasy

24. února 2008 v 9:13 | zuzka |  ♥Trapasy♥
Bonbony
Loni se mi stal hrozný trapas. Byli jsme na výstavě aut v Brně. A byli jsem zrovna v hale kde byl tuning. A svůj stánek tam měla i firma Pepino. NA vysokém stolku byla nějaká velkáprůhledná škatule a všichni si z ní něco brali. Řekla jsem si, že to budou asi bonbony a tak jsem zašátrala v té škatuli taky. A ta paní co seděla za pultíkem mě konem zabavila a dala mi puzzle místo toho bonbonku. A pak mi táta řekl, že to byly kondomy! To byl obrovský trapas!

TU ČŮRALA LENKA
Stalo sa to raz v letnom tabore s bratrancom a sesternicou, ako kazdy rok.V tom tabore bol bazen a tak som sa tam kupala so sesternicou a ona skocila no poriadne prudko a vyhrnul sa jej horny diel plaviek.Ja som vtedy sedela na brehu a ja mam taku malu chybicku, ze sa velmi lahko rozosmejem.Ked som uvidela sesternicu bez vrchu tak som dostala strasny zachvat smiechu a POCURALA som sa !!!Ja som dufala, ze si to ostatni nevsimnu, ale marne... Roznieslo sa to po celom tabore, a to miesto kde som to pustila nazvali :,,Tu curala Lenka''... Najradsej by som na to zabudla!!!

TRAPAS
Tento trapas se nestal mě ale mé kámošce..Jednou ve školním roce skončilo už konečně vyučování..šli jsme do šatny oblíkli se a šli ze školy domu...Kamarádka měla jít na parkoviště které bylo hned naproti škole za mamkou k autu....když našla mamčiný auto běžela rychlostí k němu otevřela dveře od auta pak je zase zavřela pozdravila mamku veselým "Ahoj mamko"a když se podívala tak tam nebyla mamka a nebylo to ani mamčinný auto,nastoupila do spolužákova auta kde byl i jeho otec...byla celá rudá a hrozně se styděla...tak otevřela dveře omluvila se a zavřela dveře od automobilu...pak konečně dorazila k tomu správnému mamčinnýmu....bylo to opravdu hrozné a k tomu všemu se jí furt kluci ze školy posmívali...

NA SPORTOVNÍM KURZU
Na sportovním kurzu jsme se zrovna vrátily z tůry, strašná únava. Zapálila jsem si cígo a po chvíli se mi začalo chtít na velkou. Protože jsem byla líná jít tu dálku na ty hnusné záchody, rozhodla jsem se, že si skočím kousek za chatky za takové křoví. Vzala jsem si toaleťák, nenápadně ho schovala pod mikinu a zamířila za chatky. Protože se mi chtělo docela akutně, moc sem se nerozhlížela, zahodila jsem cigaretu, svlíkla kalhoty a vykadila jsem se. Když jsem se utírala, zaslechla jsem za mnou něčí smích. Otočila jsem se a viděla skupinku kluků ze třídy. Rychle jsem si navlékla kalhoty a utíkala do chatky. Ani jsem na to nemohla myslet, že mě celou dobu pozorovali. Pak mi ještě přinesli tu roličku papíru, že prej sem si tam něco zapomněla. Až do večera jsem nevyšla z chatky a myslela jsem, že se propadnu. Ty moje výkaly viděla snad celá třída. Samozřejmě se to doneslo i k mému miláčkovi, který se mě večer při milování nezapomněl zeptat, jestli jsem si ten zadek vytřela pořádně.

trapasy.2.

24. února 2008 v 9:11 | zuzka |  ♥Trapasy♥
SEJMUTÍ UČITELE

Chodím už na střední a po každé hodině se stěhujeme do jiné třídy. Šly jsme si o polední přestávce se spolužačkou zanést věci do třídy a pak, že půjdeme do bufetu. Když jsme šly z prvního patra do druhého po schodech, se to stalo. Byly jsme strašně zažrané do našeho rozhovoru, že jsme si ani jedna nevšimla, že je na předposledním schodu něco vylitého. Oběma nám to podjelo. Janča se na nohách udržela, ale já ne. Začala jsem padat dopředu. To by nebyl takový trapas, jenže šel zrovna z vedlejších schodů dolů náš profesor matiky, a já jak jsem se při pádu snažila něšeho zachytit, tak se mi to podařilo. Jenže já se chytla nohou profesora a stáhla ho s sebou. Já se rozplácla jako žába a profesor také, přímo pžeze mne. Všichni, co v tu chvíli kolem procházeli se strašně smáli. Já zčervenala a začala se omlouvat. Teď, když jdu k tabuli, tak si pan profesor radši sedne, abych mu neublížila.

PORNO ČASÁK

jednou sme šla ze školy a řekla sem si že bych si mohla koupit neakej časák! wešla sem do krámu a videla neakej časák "práwě 18" sem si řikala že to bue neakej new pro holky!Byl tam mezi popkornem,brawem atd... Když sem šla ke kase tak sem se koukla na obálku toho časáku a byl to porno časák! ta prodawačka na me čumela jak chleba z igelitky!!! mno tag sem si radči koupila enom žvejkačky a šla sem! =)

TOALETNÍ PAPÍR


Jednou jsem šla ve škole na velkou a nevšimla jsem si, že v kabince není toaletní papír. Po chvilce přemýšlení,co s tím budu dělat jsem se rozhodla napsat esemesku mojí kámošce,aby mi ho tam donesla. Tak tedy OK,chvíli čekám a nejednou uslyším: "Lucie,jste tady?Tady máte ty ubrousky..."Já jsem se totiž přemáčkla a poslala to omylem svojí třídní :-)

Mnoho trapásků

24. února 2008 v 9:11 | zuzana |  ♥Akta X♥


DOPIS
V létě jsem se zamilovala do kluka jménem Petr.Už jsem to nemohla vydržet,a tak jsem mu napsala dopis,jenže byl docela trapnej. Druhý den odpoledne jsme s kamarádkou seděly na hřišti-a v tom se to stalo.Najednou se tam objevil Petr s dvěma kámošema na kole.Petr vyndal ten dopis ode mne a muka začala.Jeho kamarád ho začal nahlas číst a u každé věty utrousil nějakou poznámku.Potom Petrův druhý kamarád ten dopis spálil a zahrabal do písku.Když konečně odjeli,zůstala jsem tam sedět jako opařená a vzteky se mi chtělo bulet.Díky tomu trapasu s Petrem sice chodím,ale něco podobného už bych nikdy nechtěla zažít!

OD TÉ DOBY SE RADĚJI HOLÍM
Jednou sme šli s kámoškou na bazén zaplavat si a nabalit nějaké kluky.Našli jsme mnoho kluků s kterýmy jsme laškovali ve vodě.Pak sem ale uviděla jednoho na břehu.Strašně se mi líbil a pořád se na nás díval.Řekla sem to kámošce a ta mi řekla ať neváhám a jdu si pro číslo.Vylezla jsem tedy z vody a šla za ním.To už se na mě někteří lidé dívali a potichu se pochechtávali.Nevšímala sem si toho a šla dál.Už sem konečně byla u něho.Požádala jsem ho o číslo a zeptala jestli by si nešel za náma lehnout na deku.Prohlídl si mě ze zhora dolů a začal se smát.Řekl že už musí jít.Naštvaná jsem odešla a moje kamarádka se začala strašně smát lezl mi totiž z plavek chuchvalec chraští.Už se mu ani nedivím.Od té doby se raději holím

trapas

24. února 2008 v 8:43 | zuzana |  ♥Trapasy♥

ŠPAGETY

Dneska jsem měla referát, dopadl úplně výborně, učitel to hodnotil dost pozitivně.Bohužel ten stejný učitel držel i dozor v jídelně. S kámoškama jsme si sedly a začli v klidu papat. Jenomže ty špagety se pořád tak táhly, já jsem si dala do pusy asi víc, než bylo potřeba no a tak mi z pusy visely asi 10cm špagety. Jídelna byla plná, učitel právě procházel okolo našeho stolu, a já, abych nepůsobila jak neandrtálec, jsem se snažila ty špagety nějak vcucnout, aby nevylízaly. Jenže to nešlo, tak jsem začla problém řešit jinak.rukou jsem ty vyčuhující špagety začla oddělovat od pusy. Jenže se mi ty ruce klouzaly a špagety šly odtrhnout jen těžko. Kámošky se při pohledu na mě začaly neskutečně řehnit, to upoutalo toho učitele, který se po nás nejprve nechápavě podíval, a když viděl, jak mám od ucha k uchu kečup a jak mám upatlaný ruce a odtrhuju poslední špagetu,začal se smát taky. Viděly mě páťačky a teď to ví půl školy. No hrůza. Byla jsem jak největší prasisko.


trapásky .1.

24. února 2008 v 8:40 | zuzana |  ♥Trapasy♥

POLIBEK VE TMĚ

Před začátkem letních prázdnin jsme jeli se třídou na týdenní výlet. Hrozně jsem se těšila, protože jsem to chtěla využít k tomu, abych svoji tajnou lásku získala pro sebe. Hned první večer byl na programu noční výlet. Když už jsme šli nějakou chvíli tmou, sebrala jsem celou svoji odvahu a zavěsila jsem se do svého idolu. Trochu jsme se oddělili od skupiny a já byla v sedmém nebi! Pak zůstal stát, přitáhl mě k sobě a vášnivě mě políbil! Myslela jsem, že se mi srdce radostí rozskočí. O to zklamanější jsem byla, když nás osvítil kužel baterky a já zjistila, že nejsem v náručí svého vysněného kluka! Přede mnou ten nejhnusnější kluk z naší třídy a zamilovaně na mě koukal! Všichni se mému přehmatu neskutečně smáli, jen moje tajná láska se na mě smutně koukala...


Trapásek

24. února 2008 v 8:36 | zuzka |  ♥Trapasy♥

POZVRACENÝ AUTOBUS

Jeli jsme ze skolou na turnaj ve vybíjené cestou tam to bylo supr,ale kdyz jsme jeli zpatky uz to bylo horsi.Jeli jsme malým autobusem a mě se udělalo špatně,najednou sem to ze sebe všechno vyhodila a pozvracela sem celej autobus.A jak ten autobus brzdil teklo to vsude byla to hrůza,řidič zastavil a všichni ostatní utákali pryč.Celej autobus byl pozvracenej i s mojí učitelkou,která to tam na víc musela uklízet.Byl to ten nejhorší trapas co se mi kdy stal.


Vtipy

24. února 2008 v 8:29 | zuzka |  ♥Vtípky♥
Proč stojí blondýnka před zrcadlem se zavřenýma očima?
:
:
:
:
Chce vidět, jak vypadá, když spí.


Výtahem jede blondýnka a bruneta.
Najednou se výtah mezi patry zastaví a tak blondýnka začne křičet: Pomóóóóc.
Bruneta povídá: Aby nás někdo slyšel, tak musíme křičet spolu...
A tak blondýnka začne křičet: Spoluuuuuu.....


Blondýnka s brunetkou jdou pouští a vtom se před nimi objeví lev.
Brunetka duchapřítomně hodí lvu písek do očí a křikne na blondýnu - " honeeeeeem, utíkej"
Blondýnka na to - proč?" Já jsem žádný písek neházela"Blondýna sedí doma naštvaná, že je bez peněz a přemýšlí jak by k penězům přišla.
V tom ji napadne únos dítěte. Hned běží před školu, kde si vyhlídla prvního hezkého kluka a spěchá s ním domů.
Doma usedne ke stolu a píše anonym:
"Milá maminko dnes jsem ti unesla syna a chceš li ho ještě vidět tak
dej do
igelitky 1 000 000,-kč a nech mi je zítra v 16.00 v centru u kašny.
Blondýna "
Zalepila obálku, předala ji klukovi a poslala ho s ní domů. Na druhý
den běží ke kašně a tam igelitka s milionem a dopisem.
V tom stálo: Milion Vám posílám jako výkupné, ale můžu Vám říct, že
my blondýny bychom si takové sviňárny dělat neměly!

Vtípky

24. února 2008 v 8:21 | zuzana |  ♥Vtípky♥
"Pane vrchní, dal bych si biftek."
"Nemáme."
"Tak řízek."
"Nemáme."
"Tak omeletu."
"Také nemáme."
"V tom případě mi podejte můj kabát."
"Bohužel, ten už také nemáme!"

Blondýnka jde k lesu a nese si potapěčské brýle.
"Kam jdeš s těmi brýlemi?" ozve se za ní.
"Slyšela jsem, že tenhle les je hodně hlubokej!"

Víte, proč mají blondýnky o dvě stě kostí víc než ostatní?
Protože mají mechanický mozek.

Přijde blondýnka do sexshopu a ptá se:
"Kolik stojí ten modrý vibrátor?"
"Čtyřista korun." odvětí prodavač.
"A za kolik je ten zelený?"
"Ten je za sedmset korun."
"No a kolik stojí ten červený?"
"Milá slečno, to je ruční hasicí přístroj."

Video č.1

22. února 2008 v 18:47 | zuzana

Video

21. února 2008 v 18:35 | zuzana

Starý dům

21. února 2008 v 16:21 | zuzana |  ♥Akta X♥
Mrtvola v domě

Tento příběh se stal asi před rokem,když jsme byly s mojí kámoškou u ní na chatě.Její babička nás vyhnala,ať jdeme vyvenčit jejího psa Falka.Jelikož jsme to tam už znaly,tak jsme si řekly,že se konečně kouknem k tomu starému domu u jezu.Hned,jak jsme se ktomu domu přiblížily,začal pes příšerně štěkat.Strašně jsme se lekly,co se dějě a tak jsme se rozhodly,že ho odvedeme domů a zítra ráno se tam vrátíme sami.Vyšly jsme ve 4,když ještě všichni spali.Přiblížily jsme se k tobu domu a najednou jsme ucítily takový hnilobný zápach,což nás trochu odradilo,ale my jsme byly přesvědšené,že se tam koukneme.Otevřely jsme staré strouchnivělé dveře a vstoupily dovnitř.V tom jsme uslyšely molání o pomoc!Na duchy jsme nevěřily,ale tohle nás fakt dostalo.Možná si myslíte,že duchové neexistují,ale když se před vámi objeví malý kluk s prostřelenou hlavou a prosí o pomoc,tak rychle změníte názor!Začaly jsme křičet a utíkaly jsme,co nám nohy stačily!Byl to nejhorší zážitek v našem životě.

Roztříštěná žárovka

21. února 2008 v 16:18 | zuzana |  ♥Akta X♥

Ženské kvílení

Minulý rok jsme byly s kamarádkou u mé babičky.Jednou večer jsme si četly různé příběhy a najednou nám zhasla lampička a její žárovka se rozletěla na několik střípků.Obě nás to pořezalo a tak jsme rychle běžely za rodičema a za známýma.Oni ale bohužel odešli do hospody a tak jsme šly do chalupy abychom probudily babičku.Dveře ale byly z neznámých důvodů zamčené.Přemýšlely jsme co dál.Po chvíli zafoukal chladný vítr a bylo kolem nás slyšet ženské kvílení.To už nás fakt dostalo a začaly jsme volat o pomoc.Babička to naštěstí slyšela.Probudila se ,odemkla dveře a rychle nás vzala dovnitř.Když se vrátili rodiče,tak nám to vůbec nevěřili.Babička nás druhý den vzala stranou a vyprávěla nám,že jednou večer se jedné paní rozbila,stejně jako nám,žárovka a ráno jí našli doma mrtvou.Od té doby si prý její duch vybírá každý rok tak mladou oběť,jako byla její dcerka,která tím přišla o mámu a spáchala sebevraždu.


Hitler

21. února 2008 v 16:10 | zuzana |  ♥Akta X♥

Pingpongáč


Byly jsme se školou na adaptačním pobytu. Byla tam velká zahrada a na kraji lesa starý pingpongáč. Hned první den jsme se s klukama rozhodli, že půjdeme vyvolávat Hitlera. Sedli jsme si na ten pingpongový stůl, dali jsme doprostřed klacík a chytili jsme se za ruce. Adam položil otázku: "Jestli jsi tady, tak otoč klacíkem na Martina". Chvíli jsme čekali a pak otevřeli oči. Klacík byl otočen na Martina! Začali jsme tedy vyvolávat dál. Martin se zeptal: "Jestli nám něco uděláš, tak ať se zvednou v našem pokoji všechny postele". Šli jsme se kouknout, jestli to funguje. Otevřeli jsme dveře a všechny postele byly zvednuté. S křikem jsme utíkali ho odvolat. Najednou byly všechny postele zavřené. Věřte nebo ne, tohle se opravdu stalo a bylo nás tam 7! Dodnes nám z toho běhá mráz po zádech!


Zázaračné kočky

21. února 2008 v 16:08 | zuzana |  ♥Akta X♥

Krvavě červené oči


Jednou jsme jely se sestrou na prázdniny k babičce a tam jsme se rozhodly přespat ve stanu. Bývá to tam dost strašidelné, protože jsou všude kolem různé stromy, takže jsou ve stanu vidět jejich stíny. Měly jsme s sebou Top dívku a tak jsme si začaly číst Akta X. Žádnému z těch příběhů jsme nevěřily, ale zaujalo nás, jak v jednou čísle byly dva příběhy, ve kterých vystupovala stejná postava s krvavě červenýma očima. Řekly jsme si, že je to nesmysl a že už bychom měly spát. Ale najednou si moje sestra Bára všimla, že kolem našeho stanu někdo proběhl, ale nebylo ho slyšet. Myslely jsme si, že je to babička a že nám chce něco říct. Tak jsme vykoukly ze stanu, ale nikdo tam nebyl. Když jsme zalezly zpátky, uviděly jsme to znovu, ale tentokrát jsme si všimly, že to nemá nohy. Do chalupy jsme nemohly, protože byla od nás docela daleko, ale zůstat ve stanu bylo také riskantní. Nevěděly jsme, co máme dělat, a tak jsme se schovaly pod peřinu a čekaly, co se stane. Postava nás ale objevila. Když jsme na ní celé rozklepané pohlédly, zjistily jsme, že je to ta postava s krvavě červenýma očima. Přikrčily jsme se společně do rohu stanu a hleděly na postavu, která měla nejspíš v úmyslu nás obě zabít. V tu chvíli kolem stanu proběhlo ještě něco malého. Byly to naše kočky, nejspíš jí zahnaly a tím nás zachránily. Od té doby raději spíme v chalupě s našima statečnýma kočkama.